31.01.2020 Prehľad trhu - Rast Bitcoinu k 10 000 USD - A čo altcoiny?

31.01.2020 Prehľad trhu - Rast Bitcoinu k 10 000 USD - A čo altcoiny?

✅Zdravím Vás priatelia. Včera sme mali veľkú analýzu na BTC, dneska sa pozrieme na altcoiny. 

✅Altcoiny rástli počas celého týždňa podobne ako BTC. Keďže dlhodobo väčšina z nich sa dostala z druhej vlny(korekčnej vlny celého cyklu), tak sa dá očakávať, že nasledujúce týždne budú ešte rušné. Mince ako DASH, ETC, XMR, ADA a ďalšie už spravili zisk v rádoch niekoľko desiatok percent.

✅Naopak iné mince ako napríklad BAT, VET, DOGE, XEM sú stále na dne a ešte ich čaká to pravé zhodnotenie. Aj práve preto by som sa primárne zameral na tieto mince.

✅Či už na BTC, alebo celkovo na trhu môžeme nasledujúce týždne očakávať pokračovanie bullish trendu. Bear market sme už mali, konsolidácia je za nami a teraz už chyba len posledná časť cyklu, a ním je cenový rast. Kam až mince môžu vystreliť? To nevieme, no minimálne niekoľko z nich v priebehu februára môže urobiť stabilný 100% zisk.

https://www.tradingview.com/x/aHDB8ax8

✅ Odkaz na BTC update: https://youtu.be/jDmJ1S4mqcI

_________________________________________________
➡️Každodenný prehľad marketu úplne zdarma nájdeš na: https://t.me/czsktrader

Pridaj sa k nám do komunity:
➡️Telegram: http://bit.ly/2kx9tDu
➡️Facebook: http://bit.ly/2sdsZIM
➡️Youtube: http://bit.ly/2EL3Vvh
➡️V našej Live Trading obchoduje swingovo nonstop 24/7. Obchodujeme primárne highcap altcoiny na burzách Binance a BitMex s mesačným zhodnotením okolo +10%.
➡️Do našej VIP skupiny každí deň posielame 7-10 analýz. V analýzach nájdeš zaujímavé obchodné príležitosti na vstup. Kde umiestniť Stoploss a Target.