24.01.2020 Prehľad trhu - Bitcoin pod 8400 USD - Je toto len korekcia?

24.01.2020 Prehľad trhu - Bitcoin pod 8400 USD - Je toto len korekcia?

✅Zdravím Vás priatelia. Dnešným updatom opäť zakončíme ďalší úspešný pracovný týždeň v krypto svete.

✅Na začiatku sa pozrieme na Bitcoin. Ten po veľkom raste z približne 7200 USD v priebehu niekoľkých dní vyletel až k 9000 USD. Je úplne jasné, že bez korekcie by ďalší rast nemohol pokračovať. Jednoducho nemôže všetko rásť donekonečna. Aj preto sa momentálne nachádza BTC  v ABC korekcii. S veľkou pravdepodobnosťou nás ešte jeden dump čaká k 8000 USD. Preto určite opatrne.

✅Dlhodobo je ale BTC stále bullish. Pokiaľ sa nedostaneme späť do falling kanála, tak nie je dôvod k panike a ani k predaju. Na druhej strane reálne môže nastať re-test vrchnej hrany kanála. Preto, ak by sa tak aj stálo, pôjde o hodnotu, kde otvorím long. Táto hodnota je momentálne veľmi silný support.

✅Altcoiny sú na tom prakticky totožne. Keď BTC rastie, tak aj altcoiny rastú. Alebo je tomu naopak. Preto podobne ako aj na BTC, tak aj na altcoinoch je reálny scenár, že rast kompletne všetkých mincí(až na dead coin) bude pokračovať.

✅https://www.tradingview.com/x/CqR1WkdV/

✅ Update na altcoiny som pre Vás nachystal aj vo video podobe: https://youtu.be/O-qyPpXAX2o

_________________________________________________
➡️Každodenný prehľad marketu úplne zdarma nájdeš na: https://t.me/czsktrader

Pridaj sa k nám do komunity:
➡️Telegram: http://bit.ly/2kx9tDu
➡️Facebook: http://bit.ly/2sdsZIM
➡️Youtube: http://bit.ly/2EL3Vvh
➡️V našej Live Trading obchoduje swingovo nonstop 24/7. Obchodujeme primárne highcap altcoiny na burzách Binance a BitMex s mesačným zhodnotením okolo +10%.
➡️Do našej VIP skupiny každí deň posielame 7-10 analýz. V analýzach nájdeš zaujímavé obchodné príležitosti na vstup. Kde umiestniť Stoploss a Target.