Prehľad týždňa na krypto trhu - Veľký prepad, čo ďalej?

Prehľad týždňa na krypto trhu - Veľký prepad, čo ďalej?

⏏ Zdravím všetkých krypto nadšencov, traderov a hodlerov. Dneska opäť prinášame report aktuálnej situácie na trhu a výsledkov našich obchodov.

⏏️ Na Bitcoine počas celého minulého týždňa pokračovala sideways štruktúra. Respektíve cena konsolidovala okolo hodnôt tesne pod 10 000 USD. Samozrejme v konsolidácii sa moc obchodovať nedá. Náš trading tím potrebuje vidieť či už jasný bullish, alebo bearish trend na úspešné realizovanie obchodov. Mal som v pláne sobotu, alebo nedeľu aj natočiť opäť ďalšie video z live tradingu a zostrihať to cez time-lapse tak, aby vám to niečo aj dalo, a nemuseli ste na to pozerať pol dňa. Za 4 hodiny sa mi ale podarilo realizovať len 2 obchody, aj to som väčšina času čakal, kým sa vôbec trh dá do pohybu. Táto situácia sa opakovala v nedeľu. Samozrejme séria Live Tradingu na Youtube kanály bude aj počas nasledujúceho mesiaca pokračovať. Máte sa na čo tešiť.

http://www.bitcoinskupina.com/blog/uploads/images/image_750x_5e3858f8e9793.jpg

⏏️ Na Bitcoine sme realizovali minulý týždeň iba 2 obchody. Z toho jeden v zisku a druhý v strate. Podobne to bolo aj prípade altcoinov, kde bolo 100% všetkých otvorených kontraktov na short. Aj minulý týždeň sme sa trhom vysporiadali a išli síce po nie magické(vymyslené) zhodnotenie, ako sľubujú iné skupiny, ale aj tak konštantné hromadíme kapitál na našich účtoch. Ak by som načrtol niečo z tohto týždňa, tak po veľkom bearish pohybe sa nám opäť roztáčajú zisky a pravidelne každý večer o aktuálnej situácii na trhu informujem vo večerných videách. Viac info ale už večer.

⏏️ *Ešte jedna poznámka: Na Binance sme minulý týždeň neotvorili žiaden obchod iba na BitMEX-e.

⏏️Celkovo sme vygenerovali zisk 3.6% za celý týždeň 
⏏️Do V.I.P skupiny sa môžete pridať na tomto odkaze: http://bit.ly/2RglREb
⏏️Výsledky transparentne: http://bit.ly/30ki24V
⏏️Výsledky transparentne: https://t.me/cmwinloss