Veľký pokrok v krypto svete – Singapur pracuje na podpore a regulácii kryptomien

Singapurský denník The Business Times 3. februára potvrdil, že platforma, ktorú vyvinula spoločnosť blockchain Infrastructure Company ICHX Tech, je teraz plne funkčná a licencovaná menovou autoritou Singapuru (MAS), centrálnou bankou mestského štátu.

Veľký pokrok v krypto svete – Singapur pracuje na podpore a regulácii kryptomien

Blockchain platforma so zameraním na kapitálové trhy iSTOX absolvovala Singapurskú regulačnú karanténu a bola schválená ako uznávaný držiteľ licencie na poskytovanie služieb. Singapurský denník The Business Times 3. februára potvrdil, že platforma, ktorú vyvinula spoločnosť blockchain Infrastructure Company ICHX Tech, je teraz plne funkčná a licencovaná menovou autoritou Singapuru (MAS), centrálnou bankou mestského štátu. MAS, ktorá slúži aj ako singapurský finančný regulátor, uviedla do prevádzky FinTech Sandbox, aby povzbudila miestne projekty k presadzovaniu inovatívnych finančných produktov a služieb v bezpečnom, účinnom a nízko regulačnom tlakovom prostredí.

Pripájajú sa ďalšie banky

Spoločnosť ICHX Tech bude ponúkať vydávanie, požičiavanie, úschovu a sekundárne obchodovanie s digitalizovanými cennými papiermi - ohlasuje nový, plne regulovaný príchod na scénu blockchainu vo významnom globálnom finančnom centre. Ako bolo oznámené, MAS nedávno navrhla, aby sa obchodovanie s krypto derivátmi stalo v jeho právomoci. Podľa ich by obchodovanie s derivátmi, založenými na podkladových aktívach, ako sú BTC a ETH, podliehalo zákonu o cenných papieroch a futures v mestskom štáte. Spolu so štátnou investičnou spoločnosťou Temasek Holdings a najväčšou bankou v USA, JPMorgan Chase, MAS na konci minulého roka.

 Nájdeš nás na :

Telegram:  https://t.me/czsktrader

Facebook: https://www.facebook.com/bitcoinskupina

Facebook Skupina: https://www.facebook.com/groups/591350204731504/

Web : http://bitcoinskupina.com

Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UC2LRJTzdx4VszLuu4Of7xAg

http://bitcoinskupina.com/blog/uploads/images/image_750x_5da4eb5d130f5.jpgUPOZORNENIE: Informácie, ktoré sú uvedené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru. V žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.