Záujem o Bitcoin rastie – Spoločnosť, cez ktorú ide 20% všetkých BTC transakcii reaguje zriadením nových regulačných centier v Európe

Mike Belshe, generálny riaditeľ spoločnosti BitGo, poznamenal, že spustenie nových správcovských subjektov v Európe je výsledkom zvýšeného dopytu po službách v regióne v roku 2019.

Záujem o Bitcoin rastie – Spoločnosť, cez ktorú ide 20% všetkých BTC transakcii reaguje zriadením nových regulačných centier v Európe

Spoločnosť BitGo, ktorá poskytujúca finančné služby v oblasti digitálnych aktív rozširuje svoj globálny dosah zriadením dvoch nových regulovaných správcovských spoločností v Európe. Spoločnosť BitGo so sídlom v USA, tvrdí, že aktuálne spracúva viac ako 20% všetkých bitcoinových (BTC) transakcií.

BitGo 10. Februára oznámila, že zakladá nové dcérske spoločnosti vo Švajčiarsku a Nemecku. Keďže tieto dva nové subjekty sú regulované rôznymi finančnými orgánmi, spoločnosť BitGo má v úmysle umožniť svojim klientom vybrať si jurisdikciu, ktorá je pre ich podnikanie najvhodnejšia.

Švajčiarsko a Nemecko sa stali jednými z najprijateľnejších krajín

Mike Belshe, generálny riaditeľ spoločnosti BitGo, poznamenal, že spustenie nových správcovských subjektov v Európe je výsledkom zvýšeného dopytu po službách v regióne v roku 2019. Spoločnosť BitGo, ktorá bola založená v roku 2013 v Palo Alto v Kalifornii, sa stala najväčšiu platformou na presun BTC. V roku 2018 sa BitGo stala kvalifikovaným depozitárom kryptomien po tom, čo spoločnosť získala chartu štátnej dôveryhodnosti od divízie bankovníctva Južnej Dakoty. Spoločnosť BitGo údajne podporuje viac ako 250 coinov a tokenov u zákazníkov z 50 krajín, uviedla firma v oznámení.

Belshe tiež zdôraznil, že Švajčiarsko a Nemecko sa stali jednými z najprijateľnejších jurisdikcií v oblasti krypto obchodu:

„Švajčiarsko aj Nemecko sa stali dôležitými európskymi centrami pre digitálne aktíva, ako aj prognostické regulačné rámce. Dodržiavanie právnych predpisov je pre našich klientov predpokladom a my sme ohromení porozumením a podporou švajčiarskych a nemeckých regulačných orgánov.“

 Nájdeš nás na :

Telegram:  https://t.me/czsktrader

Facebook: https://www.facebook.com/bitcoinskupina

Facebook Skupina: https://www.facebook.com/groups/591350204731504/

Web : http://bitcoinskupina.com

Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UC2LRJTzdx4VszLuu4Of7xAg

http://bitcoinskupina.com/blog/uploads/images/image_750x_5da4eb5d130f5.jpgUPOZORNENIE: Informácie, ktoré sú uvedené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru. V žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.