KODEX komunity Bitcoin Skupiny

Veškeré informace v našich produktech jsou určeny výhradně ke studiu témat souvisejících s obchodováním na burze a v žádném případě neslouží jako konkrétní investiční nebo obchodní doporučení. Projekt bitcoinskupina.com není registrovaným makléřem, investičním poradcem ani zprostředkovatelem. Uvedené konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, kryptoměny nebo obchodování slouží vždy a pouze ke studiu burzovního obchodování. Poskytovatel nenese odpovědnost za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů. Burzovní obchodování a investování s finančními nástroji (a zejména s kryptoměnami) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat na finančních trzích je odpovědností každého jednotlivce a pouze on je plně odpovědný za svá rozhodnutí. Výnosy prezentovaných strategií nejsou zárukou budoucích výnosů. Neobchodujte na burze, pokud nejste s daným finančním nástrojem řádně obeznámeni.

 

Obsah, který najdete v naší VIP skupině/produktu, je naším subjektivním názorem, který v žádném případě nezaručuje 100% úspěšnost a v žádném případě není finančním poradenstvím. Pohyby na trhu lze jen těžko předvídat, a proto doporučujeme zvážit riziko obchodování. Neneseme odpovědnost za žádné ztráty, které vám mohou vzniknout při obchodování na burze či investování.

 

Pravidla komunity

V naší komunitě je přísně zakázáno vyhrožování, spamování, urážky, nadávky a obecně nemorální chování. Předávání analýz, signálů a dalších informací od jiných konkurenčních skupin je rovněž zakázáno.

V případě nedodržení pravidel budeme nuceni členy s nevhodným chováním vyhodit bez možnosti vrácení členských poplatků/produktů a odstranění banu.

 

Pravidla chatu Discord

1.) Budujeme zde především komunitu obchodníků, nikoliv hazardních hráčů a věštců. Proto se otázkami typu, kdy BTC poletí, kdy altcoiny zkolabují a v kolik hodin a kdy bude dno, vůbec nezabýváme a neodpovídáme na ně. Můžete se nás zeptat, kde zadat cíl, kde zadat stoploss a kde otevřít obchod. Vítány jsou i dotazy typu kde a jak začít obchodovat. Jaký obchodní systém použít,…

2.) Nežádáme o žádné cizí odkazy.

3.) Chat je určen pro komunikaci s obchodníky v našem VIP členství a není dovoleno sem zvát cizí osoby, ani pořizovat snímky obrazovky a rozesílat je na internet. To platí pro všechny stránky.

4.) Skupina je moderována majiteli a administrátory, a pokud jste podezřelí z pokusu o únik informací, vyhrožování nebo nadávání, riskujete, že budete vyhozeni bez náhrady členského příspěvku!

 

Zákaz šíření materiálů z našich produktů

Zneužití přístupu k členství ve VIP Bitcoin Skupina, jeho neoprávněné používání nebo provádění neoprávněných úprav, napodobování nebo kopírování obsahu našeho členství ve VIP Bitcoin Skupina a neoprávněné používání označení „Bitcoin Skupina“ jsou považovány za porušení práv duševního vlastnictví poskytovatele, což vede k občanskoprávní nebo dokonce trestní odpovědnosti podle příslušných zákonů. Jednání uživatele, které je považováno za porušení práv duševního vlastnictví poskytovatele, je důvodem k jednostrannému ukončení smlouvy s výpovědní lhůtou 24 hodin.

Zákazník nesmí poskytnout své přihlašovací údaje třetí straně.