KRYPTO MENTOR
Objav svet kryptomien. Poď urobiť prvý krok s nami - prevedieme ťa.
MOŽNOSŤ VOĽBY CESTY TRADERA

Chcem sa stať obchodníkom, alebo investorom, ale poctivo. Chápem, že trading je tvrdý biznis. Cesta k úspechu je pomalšia, ale o to stabilnejšia a bezpečnejšia. Potrebujem mentora.

Chcem kopírovať signály, nezaujímajú ma súvislosti ani vzdelávanie. Toto ponúkajú všetky krypto skupiny. Cesta k stabilným ziskom je však postavená na niekom inom, nie na mne.

VZDELÁVANIE

To čo učíme, reálne robíme. Trading nás živý a preto chápeme, že zorientovať sa v množstve informácií môže byť náročné. V členskej zóne nájdeš kurzy, návody a nástroje – od základov, cez tvorbu obchodného systému, až po obchodovanie pod naším dozorom.

MENTORING

Dôraz kladieme na mentorovanie a pochopenie toho, ako svet obchodovania funguje. Vedieme ťa po ceste tradingu krok za krokom. Spoločne s nami otváraš obchody, učíš sa a postupne získavaš zručnosti úspešného tradera. Chce to však tvoj čas, no výsledky prídu.

OBCHODOVANIE

Dôležitá súčasť procesu je samotné obchodovanie – či už podľa signálov, alebo tvojho obchodného systému, ktorý spoločne postavíme. Sleduj obchody na reálnom účte v priamom prenose. Naučíš sa, ako kombinovať otváranie signálov s tvojím obchodným systémom.

Zahrnuté v členstve
ČLENSKÁ ZÓNA
Navigačná tabuľa, alebo inak povedané rozcestník toho, čo aktuálne chceš riešiť. Nájdeš tu vzdelávaciu akadémiu, pokyny na vstup do Discordu, archív streamov a kopec ďalšieho obsahu. Po zakúpení členstva získaš prístup do členskej zóny na webe.
DISCORD KOMUNITA
Komunikáciu riešime na Discorde. V našom chate denne riešime naše obchody a môžeš sa nás opýtať na čokoľvek. Robíme aj mince na​ želanie. V členstve je zahrnutý aj osobný trading chat s tradermi, kde je zabezpečená plná podpora počas celej doby členstva.
AKTÍVNY MENTORING
Každý týždeň realizujeme mentoringové aktivity. Ideme osobnejšou formou streamov, kde sa študenti pýtajú a my vysvetľujeme. Rozoberáme rôzne témy z tradingu, robíme analýzu, rozbor mincí, horúce novinky a spoločne realizujeme aj niekoľko obchodov.
TVORBA STRATÉGIE
Častým problémom u začiatočníkov je vidina veľkých ziskov, čoho výsledkom je nakoniec presný opak a teda likvidácia účtu. Povedieme ťa procesom tvorby úspešnej obchodnej stratégie, počas ktorého ti odovzdáme naše viac ako 5 ročné skúsenosti.
OBCHODNÉ Signály
Doplnková služba s ktorou nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny a indexy denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny na zobchodovanie s presnými instrukciami vstupu a výstupu.
Update analýz
Každý deň analyzujeme desiatky kryptomien. Nejde o žiadne shitcoiny, či zabudnuté mince, ale coiny s nízkym spreadom a likviditou. Preto môžeš bez strachu obchodovať. O pomoc našim členom sa stará náš tím traderov.
Ako fungujú signály
Poslanie signálu

Do skupiny pošleme signál na otvorenie obchodu, ktorý má presné hodnoty pre vstup, targety a stoploss.

Otvorenie obchodu

Členovia našej skupiny na základe si​gnálu otvoria obchod a zadávajú presné hodnoty podľa signálu.

Čakanie

Čakáme na zatvorenie obchodu. Po zatvorení posielame do mobilu/PC upozornenie.

Obchodujeme Bitcoin, altcoiny a indexy na burzách Binance Purple trading.

Krypto Mentor kombinuje všetko potrebné na úspech nielen vo svete kryptomien. V našej členskej zóne nájdeš nástroje, návody, kurzy a živú krypto komunitu. Poď urobiť prvý krok s nami – prevedieme ťa svetom obchodovania. Nie je to len o signáloch, ktoré ti pošleme, ale aj o samostatnom obchodovaní podľa tvojho obchodného systému.

1 mesiac
60 €
za mesiac
celková cena 60 €
Časté otázky (FAQ)

Služba, ku ktorej máš prístup vďaka členstvu. Kupuješ si členstvo na tebou zvolené obdobie a na základe toho máš prístup k službe Krypto Mentor a toho, čo zahŕňa. Krypto Mentor kombinuje všetko potrebné na úspech nielen vo svete kryptomien. V našej členskej zóne nájdeš nástroje, návody, kurzy a živú krypto komunitu.

Po zakúpení členstva dostaneš email s informáciami pre vstup do členskej zóny Krypto Mentor a Discord skupiny s chatom. V priebehu mesačného členstva získaš každý deň niekoľko analýz s presnými hodnotami, kde vstúpiť do obchodu, kam zadať stoploss a kde uzavrieť obchod v zisku.

Členstvo v našej skupine funguje na mesačnej spolupráci. Ak sme za mesiac nesplnili tvoje očakávania, nič sa nedeje. Prístup bude deaktivovaný. Avšak, ak sme ťa zaujali a chceš byť i naďalej súčasťou našej skupiny, môžeš si vybrať z viacerých foriem predplatného – aktuálne ceny nájdeš na https://bitcoinskupina.com/krypto-mentor

Nie je to len o signáloch, ktoré ti pošleme, ale aj o samostatnom obchodovaní podľa tvojho obchodného systému. Počas celého týždňa prinášame update trhu a analýzy. To znamená, že sa naučíš obchodovať na burze a vybuduješ si stabilný zisk.

Ako sme už vyššie písali, nie je to len o signáloch, ktoré ti pošleme. Je to o tom, že ťa naučíme chápať tomu, čo stojí za úspechom obchodovania na burze. A teda signály posielame vtedy, keď ich vidíme. Neznamená, že každý deň musí niečo byť, ale ak je, vieš o tom.

Áno. Hneď na webe v členskej sekcii máš veľa materiálov k štúdiu. No zároveň budeš mať prístup k burzovému mentoringu na Discorde, kde sme si spoločne vytvorili obchodný systém vrátane pravidiel a money managementu – videá, úlohy a excel tabuľku na evidenciu obchodov nájdeš taktiež na Discorde. A ak budeš mať otázky, ostatní členovia ti radi pomôžu a usmernia.