O nás
Sme skupina, ktorá pomáha rásť vo svete kryptomien - ale inak.
V ČOM SME INÍ

Bitcoin Skupina má otvorený HODL kryptomenový účet, ktorý zdieľa s verejnosťou. Investujeme a obchodujeme priamo pred vašimi očami na našich účtoch. Rozdiel medzi nami a ostatnými skupinami je ten, že obchodovaním sa reálne živíme. Neobchodujeme s ľuďmi, ktorí chcú len slepo kopírovať signály.

Dôraz kladieme na mentorovanie a pochopenie toho, ako svet kryptomien funguje. Sme si vedomí, že je to dlhodobejší proces. Trading je tvrdý biznis a my ukazujeme, ako v ňom môžeš uspieť aj ty. Vedieme obchodníkov a investorov k úspechu – pomalšie, ale stabilne a bezpečne. Pozri si naše výsledky a rozhodni sa.

PREČO?

Kvalita nie kvantita. Chceme obchodovať s ľuďmi, ktorí chcú postupne a stabilne rásť. Naše portfólio rozširujeme o veľké magazíny. Spolupracujeme s inštitúciami Binance, OKEx, Purple Trading, PrimeXBT a CVEU.EU. Pomáhame, pretože náš úspech môže byť aj tvoj úspech.

ČO?
Sme skupina traderov, ktorí sa živia obchodovaním na burze – ukazujeme proces a vzdelávame. Venujeme sa investovaniu do akcií a kryptomien a okrem toho obchodujeme na dennej báze forex a kryptomeny. Zakladáme si na pomoci a riešení problémov začínajúcich obchodníkov.
AKO?

Svet obchodovania je dynamický, preto aj my flexibilne reagujeme na reálne potreby trhu. Prinášame službu Krypto Mentor, ktorá kombinuje všetko potrebné na úspech nielen vo svete kryptomien. V našej členskej zóne nájdeš nástroje, návody, kurzy a živú krypto komunitu.

ČOMU SA VENUJEME

AKTÍVNE OBCHODUJEME

TVORÍME OBCHODNÉ SYSTÉMY

SPRAVUJEME INVESTIČNÝ FOND

VZDELÁVAME A MENTORUJEME

POSKYTUJEME
ANALÝZY A SIGNÁLY

INVESTUJEME
PRED VEREJNOSŤOU