Kurz – škola tradingu

Kurz – škola tradingu

Online kurz
Vysoká škola tradingu je vôbec prvý 4-týždňový online trading kurz na CZ/SK scéne. Počas jedného mesiaca sa od úplných základov naučíš úspešne a ziskovo obchodovať na burze. Kurz sa skladá zo 4 častí.

Prečo práve náš kurz?
Obchodovanie na burze. Pojem, ktorý pozná snáď každý človek. Lenže málo kto z nás vie presne čo obnáša a aká je náročnosť tradingu ako povolania. Dostať sa ale na vrchol “traderského reťazca” nie je práca na niekoľko dní, týždňov ani mesiacov. Úspešným traderom sa každý z nás stane po niekoľkých rokoch tvrdej práce a vzdelávania sa.

Naučím ťa obchodovať na burze
Moje niekoľko ročné skúsenosti nadobudnuté tradingom som sa rozhodol posunúť ďalej a vytvoriť vôbec prvú vysokú školu obchodovania na CZ/SK scéne, ktorá nebude len o ellitových vlnách, tradingu, ale aj o tvorbe stratégii. Je jednoduché sa naučiť technickú analýzu, ale oveľa horšie je ju efektívne využívať pre svoj prospech a zisky. Aj preto v kurze nájdeš úplne všetko, čo potrebuje trader k úspechu.

Objednať Kurz

Prečo si vybrať práve kurz: „Škola tradingu?“

4 hodiny video kurzu

Ukážky z praxe

9 GB materiálov

Všetko o Elliot wave

Základy tradingu

Psychológia tradera

Ochutnávka kurzu

Objednávka kurzu

59,99 €
4 hodiny video kurzuUkážky z praxeOriginálny kvíz9 GB materiálovVšetko o Elliot waveZáklady tradinguPsychológia traderaTvorba obchodnej stratégie

Objednať kurz

Sleduj nás na

Ak máš akékoľvek otázky alebo si nevieš rady, tak nás kontaktuj cez free support: [email protected], Telegram: @bitcoinskupinasupport
Kontaktovať nás