Študuj online z pohodlia domu

VIP členstvo 30za30
Ochutnaj svet
kryptomien na 30 dní za 30 €. Kúp si VIP členstvo v našej
skupine a vzdelávaj sa od​ 1 € na deň.
kúpiť členstvo

Živá krypto komunita
Vzdelávanie našich študentov prebieha formou LIVE obchodovania na burze v kombinácii s mentoringom a zdieľaním poznatkov. Pripoj sa k živej komunite obchodníkov a investorov, ktorí sa delia o svoje know how a spoločne napredujú. 

Členstvo v našej skupine funguje na
mesačnej spolupráci. Po zakúpení členstva dostaneš email s
informáciami pre vstup do VIP Discord skupiny a chatu. Zároveň
budeš mať prístup do členskej sekcie na webe. V priebehu
mesačného členstva získaš každý deň niekoľko analýz s
presnými hodnotami, kde vstúpiť do obchodu, kam zadať stoploss a
kde uzavrieť obchod v zisku.

SIGNÁLY
Po vstupe do našej trading room sa naplno ponoríš do tradingu za pomoci našich 4 obchodných systémov a ucítiš chuť profitu.

KOMPLETNÝ ROZBOR
Kompletný rozbor kryptomien a analýz urobíme za teba, a to či už na mieru alebo v rámci našich obchodných systémov.

VZDELÁVANIE
VIP skupinu si zamiluješ hneď od prvéh​o dňa. Každý večer obchodujeme a vzdelávame sa na live streamoch.

Zahrnuté v členstve

Objav možnosti
sveta kryptomien. Sleduj obchody na
reálnom účte v priamom prenose.

1. Vysoká škola tradingu

Je súčasť nášho produktu VIP členstvo. Obsahuje niekoľkých hodín video návodov, ktoré dostaneš hneď pri vstupe do skupiny (témy: Elliott wave, tvorba stratégie, psychológia, technická analýza), každý týždeň natáčame nové videá.

2. Spoločný chat s tradermi

V našom chate spoločne denne riešime naše obchody a môžeš sa nás opýtať na čokoľvek. Robíme aj mince na​ želanie. V členstve je zahrnutý aj osobný trading chat s tradermi, kde je zabezpečená plná podpora počas celej doby členstva.

3. Live stream

Každý týždeň v skupine realizujeme rôzne streamy a webináre na témy: trading, technická analýza, rozbor mincí, mince na želanie, horúce novinky a občas si spoločne naživo zrealizujeme aj niekoľko obchodov!

4. Video & Audio update

Každý týždeň posielame do skupiny 7 až 10 updatov trhu, kde sa dozvieš, čo sa aktuálne deje na trhu, aké obchody máme otvorené a čo konkrétne teraz sledujeme.

5. Signály

Dynamický vedľajší produkt, s ktorým si žiadny začiatočník nemusí lámať hlavu. Je ale pomerne jednoduchý na pochopenie. Obchodujeme swingové a scalp trade obchody, takže netreba celý deň striehnuť na aplikáciu.

6. Denný update analýz

Každý deň analyzujeme desiatky rôznych párov kryptomien a párov z forexu a indexov. Nejde o žiadne shitcoiny, či zabudnuté mince, ale coiny s nízkym spreadom a likviditou. Preto môžeš bez strachu obchodovať.

FAQ

Prevedieme ťa svetom obchodovania a inevestovania do kryptomien – od A do Z.

Čo nasleduje po zakúpení členstva?

Po zakúpení členstva dostaneš email s informáciami pre vstup do VIP Discord skupiny a chatu. Zároveň budeš mať prístup do členskej sekcie na webe. V priebehu mesačného členstva získaš každý deň niekoľko analýz s presnými hodnotami, kde vstúpiť do obchodu, kam zadať stoploss a kde uzavrieť obchod v zisku.

Čo sa stane po uplynutí 30 dní?

Členstvo v našej skupine funguje na mesačnej spolupráci. Ak sme za mesiac nesplnili tvoje očakávania, nič sa nedeje. Prístup bude deaktivovaný. Avšak, ak sme ťa zaujali a chceš byť i naďalej súčasťou našej skupiny, môžeš si vybrať z viacerých foriem predplatného – aktuálne ceny nájdeš na https://www.bitcoinskupina.com/vip-clenstvo/.

Ako obchodujeme?

Počas celého týždňa pre vás prinášame update trhu a analýzy, ktoré neskôr, kde sa z nich stane signál, tak ich aj obchodujeme. Naše analýzy si následne dôkladne rozoberieme vždy na večernom streame. Nie len že si odnesiete zisky z obchodov, ale našim cieľom je vám odovzdať naše analýzy a signály vzdelávaciu formou. To znamená, že sa naučíte obchodovať na burze a vybudujete si stabilný zisk.

Dostanem návod / stratégiu obchodovania?

Áno. Hneď na webe v členskej sekcii máš veľa materiálov k štúdiu. No zároveň budeš mať prístup k burzovému mentoringu na Discorde, kde sme si spoločne vytvorili obchodný systém vrátane pravidiel a money managementu – videá, úlohy a excel tabuľku na evidenciu obchodov nájdeš taktiež na Discorde. A ak budeš mať otázky, ostatní členovia ti radi pomôžu a usmernia.

Členstvo na 30 dní za 30 €

Pokiaľ sa chceš niečo naučiť a
stať sa ziskovým obchodníkom a investorom, si na správnom mieste.

KÚPIŤ ČLENSTVO

Sleduj nás na

Ak máš akékoľvek otázky alebo si nevieš rady, tak nás kontaktuj cez free support: [email protected], Telegram: @bitcoinskupinasupport
Kontaktovať nás